PŁATNOŚCI

Dudula oferuje poniższe formy płatności:

1. Przelew na konto

Płatność może być dokonana przelewem elektronicznym lub tradycyjnym realizowanym za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innego punktu do tego uprawnionego.

W tytule należy wpisać otrzymany numer Twojego zamówienia.

Przelew na konto

Monika Mania

ul. Podgajska 14

60-416 Poznań

ING Bank Śląski S.A 26 1050 1533 1000 0092 0651 4672

W przypadku wybrania formy płatności przelewem bankowym, Sklep oczekuje na zapłatę przez 7 dni, licząc od następnego dnia od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania rachunku bankowego Sklepu.

Nieopłacone w w/w terminie zamówienia zostaną uznane za nieważne i anulowane, chyba że indywidualne ustalenia z Klientem stanowią inaczej.2. Płatność elektroniczna

Płatność realizowana jest przez system płatności elektronicznych PayU.

Serwis PayU pozwala dokonać bezpiecznej płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową.

Klient realizuje płatność niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia i wskazaniu miejsca dostawy, sposobu dostawy oraz formy płatności.3. Płatność przy odbiorze / za pobraniem

Płatność uiszczana jest przez klienta kurierowi w gotówce przy odbiorze przesyłki.

Za pobraniem – w przesyłce kurierskiej DPD. Usługa ta jest dodatkowo płatna i zawiera się w kosztach transportu. Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez Kuriera o uregulowanie płatności gotówką.Szczegółowe informacje dotyczące płatności znajdą Państwo z zakładce REGULAMIN oraz DOSTAWA.


W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

info@dudula.pl

+48 601 455 399

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Dudula Team